6500 خودروی دپو شده در پارکینگ ایران خودرو تبریز رفع نقص می شوند

رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت آذربایجان شرقی تاکید کرد: با داخلی سازی وابستگی به واردات کاهش می یابد و مجموعه های داخلی تقویت می شود.

پرنیان گفت: مهمترین راه حل تامین قطعه های خارجی خودرو، داخلی سازی است بنا بر این اگر بتوانیم موضوع داخلی سازی که یکی از منویات مقام معظم رهبری است را در این واحد تولیدی پیاده کنیم این موضوع باعث کاهش ارزبری می شود.

دادستان مرکز استان آذربایجان شرقی نیز در این بازدید با تاکید بر تسریع روند شماره گذاری خودرو” و ارتقای کیفیت محصولات گفت: از هر اقدامی برای جلب رضایت مشتریان، بویژه ارتقا میزان کیفیت محصولات در مراحل مختلف خط تولید دریغ نکنید.

– به گزارش سایت قطره و به نقل ازخبرگزاری فارس از تبریز،  صابر پرنیان شامگاه امروز در بازدید سرزده دادستان مرکز استان از واحد تولیدی ایران خودروی تبریز اظهار کرد: در بازدید قبلی 20 هزار دستگاه خودرو ناقص در ایران خودروی تبریز وجود داشت ولی اکنون این میزان به 6500 دستگاه خودرو کاهش یافته که این خودروهای ناقص نیز با تامین قطعات تا پایان شهریور به صفر خواهد رسید.

گزارش فارس حاکی است، ایران خودرو تبریز خودروی سواری سمند و سورن تولید می کند.

پرنیان با بیان این که تمهیدات ویژه ای برای تامین قطعات خودروهای ناقص انجام شده است، گفت: تا خودروهای ناقص تحول مشتریان نشود خودروی جدیدی در ایران خودروی تبریز تولید نمی شود.

وی افزود: عمده مشکل تولید خودرو در ایران خودروی تبریز تامین قطعات است که عمدتا قطعه های وارداتی الکترونیکی است.

رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت آذربایجان شرقی افزود: تصویب ایجاد خط رنگ و خط بدنه برای تکمیل زنجیره تولید و پایدارسازی در ایران خودروی تبریز قبلا انجام شده و اکنون در مراحل اداری و عقد قراردادها قرار داریم و به زودی این موضوع نیز در ایران خودروی تبریز انجام می شود.

در این بازدید سرزده که به منظور بررسی روند تحویل محصولات خودرو به مشتریان انجام شد علاوه بر سرکشی به پارکینگ سایت ایران خودروی تبریز و خط تولید، موضوع پلاک گذاری خودروها نیز مطرح شد که در این زمینه با تماس تلفنی دادستان مرکز استان با مسئولان مربوطه مقرر شد بخشی از این فرآیند تسریع پیدا کند.

محبوب علیلو به اهمیت رعایت حقوق مصرف کنندگان اشاره کرد و افزود: افزایش مراحل تعیین کیفیت محصولات خودرو در این مجموعه از دو مرحله به سه مرحله نکته در خور توجه است.

انتهای پیام/
کلید واژه ها: خودرو – ایران خودرو – داخلی سازی – تبریز – واحد تولیدی – به گزارش سایت قطره و به نقل ازخبرگزاری فارس – ایران – دادستان مرکز استان – صنعت، معدن و تجارت – ایران خودرو تبریز – تامین – تولید – داخلی – در ایران – مقام معظم رهبری – آذربایجان شرقی – خودروی دپو شده – خودروهای ناقص – خبرگزاری فارس – دستگاه – کاهش – سازی – واردات – تولیدی – بازدید – بازدید سرزده – کاهش می یابد – کاهش ارزبری – تولید خودرو – رییس سازمان


منبع: https://www.ghatreh.com/news/nn64832296/%D8%AE%D9%88%D8%AF%D8%B1%D9%88%DB%8C-%D8%AF%D9%BE%D9%88-%D8%B4%D8%AF%D9%87-%D8%AF%D8%B1-%D9%BE%D8%A7%D8%B1%DA%A9%DB%8C%D9%86%DA%AF-%D8%A7%DB%8C%D8%B1%D8%A7%D9%86-%D8%AE%D9%88%D8%AF%D8%B1%D9%88-%D8%AA%D8%A8%D8%B1%DB%8C%D8%B2-%D8%B1%D9%81%D8%B9-%D9%86%D9%82%D8%B5

توسط ساندرو موناری

ساندرو موناری