کلاهبرداری با فروش حواله خودرو | – مرد شیادی که به بهانه فروش

این مقام انتظامی در پایان خاطرنشان کرد: از شهروندان درخواست دارم برای خرید خودرو حتماً از منابع معتبر اقدام کنند تا در دام سودجویان قرار نگیرند.

سرهنگ جلیل موقوفه ای رییس پلیس پیشگیری تهران در تشریح این خبر گفت: پس از شکایت های متعدد، مأموران در تحقیقات و پی جویی های انتظامی هویت و مخفیگاه متهمان را شناسایی و تیم مجربی از مأموران پس از دریافت مجوز قضایی به مخفیگاه متهمان مراجعه کردند و یکی از متهمان اصلی پرونده را در محل دستگیر کرده و تعدادی از مدارک مربوط به این کلاهبرداری را نیز در محل کشف نمودند.

– مرد شیادی که به بهانه فروش خودروهای صفر کیلومتر از 60 نفر بیش از 4 هزار میلیارد ریال کلاهبرداری کرده بود دستگیر شد.

متهم 38 ساله در تحقیقات اولیه به کلاهبرداری با عنوان فروش خودروهای صفر کیلومتر با همدستی چند نفر دیگر اعتراف کرد و گفت: حواله برندگان خودروهای صفر کیلومتر را از آنها خریداری می کردیم و سپس حواله را به چند نفر می فروختیم.

به گزارش سایت قطره و به نقل ازایران، مدتی قبل شکایت های متعددی به پلیس رسید مبنی بر اینکه شرکتی با عنوان فروش خودروهای صفر کیلومتر در غرب تهران از مردم کلاهبرداری کرده است بنابراین رسیدگی به موضوع را تیمی از مأموران کلانتری تهرانسر بر عهده گرفتند.

سرهنگ موقوفه ای با اشاره به اینکه تاکنون 60 نفر از مالباختگان شناسایی و به کلانتری مراجعه کرده و کارشناسان ارزش کلاهبرداری صورت گرفته از آنها را 4 هزار میلیارد ریال اعلام کرده اند، عنوان کرد: متهم به مرجع قضایی معرفی و تحقیقات بیشتر برای دستگیری سایر متهمان و شناسایی مالباختگان ادامه دارد.

کلید واژه ها: کلاهبرداری – صفر کیلومتر – رییس پلیس پیشگیری تهران – کیلومتر – خودرو – سرهنگ جلیل موقوفه ای – متهمان – پلیس پیشگیری تهران – فروش – متهم – تهران – تحقیقات – مخفیگاه – دستگیر – پلیس پیشگیری – حواله خودرو – شکایت – غرب تهران – رییس پلیس – پلیس – انتظامی – کلانتری – شناسایی – پیشگیری – میلیارد – تهرانسر – موقوفه – پرونده – رسیدگی – مراجعه


منبع: https://www.ghatreh.com/news/nn65375295/%DA%A9%D9%84%D8%A7%D9%87%D8%A8%D8%B1%D8%AF%D8%A7%D8%B1%DB%8C-%D8%A8%D8%A7-%D9%81%D8%B1%D9%88%D8%B4-%D8%AD%D9%88%D8%A7%D9%84%D9%87-%D8%AE%D9%88%D8%AF%D8%B1%D9%88

توسط ساندرو موناری

ساندرو موناری