پراید پرواز کرد / آخرین قیمت تیبا، ساینا و دنا

خودروهای رانا نیز امروز روند افزایشی را ادامه دادند به طوری که رانا پلاس دنده‌ای مدل ۱۴۰۰ از ۳۶۰ میلیون تومان در روز گذشته امروز به ۳۶۵ میلیون تومان رسیده‌است و مدل ۱۴۰۱ این خودرو نیز در این مدت ۵ میلیون تومان گران شده‌است و ۳۸۵ میلیون تومان قیمت خورده‌است.


منبع: https://www.ghatreh.com/news/nn65989132/%D9%BE%D8%B1%D8%A7%DB%8C%D8%AF-%D9%BE%D8%B1%D9%88%D8%A7%D8%B2-%DA%A9%D8%B1%D8%AF-%D8%A2%D8%AE%D8%B1%DB%8C%D9%86-%D9%82%DB%8C%D9%85%D8%AA-%D8%AA%DB%8C%D8%A8%D8%A7%D8%8C-%D8%B3%D8%A7%DB%8C%D9%86%D8%A7-%D9%88-%D8%AF%D9%86%D8%A7

بررسی نوسانات قیمتی در بازار خودرو حاکی از جهش چشمگیر قیمت‌ها در این بازار است به طوری که در بین خودروهای پراید موجود در بازار مدل ۱۱۱ آن در ۲۴ ساعت گذشته ۴ میلیون تومان گران شده‌است و ۲۲۲ میلیون تومان قیمت خورده‌است و مدل ۱۳۱ آن نیز از ۲۰۶ میلیون تومان در روز گذشته امروز به ۲۰۸ میلیون تومان رسیده‌است و پراید ۱۵۱ مدل ۱۴۰۰ آن نیز از ۱۹۲ میلیون تومان در روز گذشته امروز به ۱۹۵ میلیون تومان رسیده‌است و مدل ۱۳۹۹ آن نیز در ۲۴ ساعت گذشته ۳ میلیون تومان گران شده‌است و ۱۸۵ میلیون تومان قیمت خورده‌است و مدل ۱۴۰۱ این خودرو نیز از ۲۰۲ میلیون تومان در روز گذشته امروز به ۲۰۷ میلیون تومان رسیده‌است.

پراید ۲۲۲ میلیون تومانی شد/ آخرین قیمت تیبا، ساینا و دنا

سایر خودروهای پژو نیز در این مدت گران شدند به طوری که پژو ۲۰۶ تیپ ۲ مدل ۱۳۹۹ از ۳۳۵ میلیون تومان در روز گذشته امروز به ۳۴۰ میلیون تومان رسیده‌است و مدل ۱۴۰۰ این خودرو نیز از ۳۵۰ میلیون تومان در روز گذشته امروز به ۳۵۵ میلیون تومان رسیده‌است و مدل ۱۴۰۱ این خودرو نیز در ۲۴ ساعت گذشته ۵ میلیون تومان گران شده‌است و ۳۷۰ میلیون تومان قیمت خورده‌است و پژو ۲۰۶ تیپ ۵ مدل ۱۳۹۹ نیز از ۴۲۰ میلیون تومان در روز گذشته امروز به ۴۲۵ میلیون تومان رسیده‌است.

خودروهای پژو نیز در ۲۴ ساعت گذشته افزایش چشمگیر قیمت‌ها را تجربه کردند به طوری که پژو ۲۰۰۸ مدل ۱۳۹۸ از یک میلیارد و ۵۳۰ میلیون تومان در روز گذشته امروز به یک میلیارد و ۵۷۰ میلیون تومان رسیده‌است و مدل ۱۳۹۹ این خودرو نیز از یک میلیارد و ۶۳۰ میلیون تومان در روز گذشته امروز به یک میلیارد و ۶۵۰ میلیون تومان رسیده‌است.

خودروهای ساینا نیز در ۲۴ ساعت گذشته گران شدند به طوری که ساینا دنده‌ای مدل ۱۴۰۱ از ۲۳۸ میلیون تومان در روز گذشته امروز به ۲۴۰ میلیون تومان رسیده‌است.

خودروهای دنا نیز در این مدت افزایش چشمگیر قیمت‌ها را تجربه کردند به طوری که دنا معمولی مدل ۱۴۰۰ از ۴۵۰ میلیون تومان در روز گذشته امروز به ۴۵۵ میلیون تومان رسیده‌است و مدل ۱۴۰۱ این خودرو نیز در این مدت۱۰ میلیون تومان گران شده‌است و ۴۷۵ میلیون تومان قیمت خورده‌است.

پژو پارس نیز در این مدت شاهد افزایش قیمت‌ها بود به طوری که مدل ۱۴۰۰ این خودرو از ۴۴۰ میلیون تومان در روز گذشته امروز به ۴۴۵ میلیون تومان رسیده‌است و مدل ۱۴۰۱ این خودرو نیز در این مدت ۵ میلیون تومان گران شده‌است و ۴۶۵ میلیون تومان قیمت خورده‌است.

به گزارش فرتاک نیوز،

خودروهای تیبا نیز در این مدت از جهش قیمت‌ها در امان نبوده‌است به طوری که تیبا ۲ مدل ۱۴۰۰ از ۲۲۵ میلیون تومان در روز گذشته امروز به ۲۳۰ میلیون تومان رسیده است و مدل ۱۴۰۱ این خودرو نیز از ۲۴۰ میلیون تومان در روز گذشته امروز به ۲۴۴ میلیون تومان رسیده‌است.

توسط ساندرو موناری

ساندرو موناری