ورود 300 هزار دستگاه خودرو به گیلان | وی از اعمال محدودیت تردد

کلید واژه ها: رییس پلیس راه گیلان – گیلان – خودرو – رییس پلیس راه – ورود – دستگاه – افزایش – رییس پلیس – راهنمایی و رانندگی – استان – پلیس راه – رانندگی – پنجشنبه – اعمال محدودیت – هزار – محدودیت تردد – استان گیلان – خواب آلودگی – وسائط نقلیه – گذشته – صبح امروز – پلیس – رییس – رانندگان – راهنمایی – محدودیت – تصادفات – هموطنان – آلودگی – قوانین


منبع: https://www.ghatreh.com/news/nn64626873/%D9%88%D8%B1%D9%88%D8%AF-%D9%87%D8%B2%D8%A7%D8%B1-%D8%AF%D8%B3%D8%AA%DA%AF%D8%A7%D9%87-%D8%AE%D9%88%D8%AF%D8%B1%D9%88-%D8%A8%D9%87-%DA%AF%DB%8C%D9%84%D8%A7%D9%86

وی از افزایش 77 درصدی ورود خودرو به گیلان نسبت به مدت مشابه سال گذشته خبر داد و افزود: همچنین در این مدت با توجه به افزایش ورود خودرو، رعایت قوانین راهنمایی و رانندگی موجب کاهش 77 درصدی جان باختگان در تصادفات شده است.

رییس پلیس راه گیلان، از ورود 300 هزار دستگاه خودرو به گیلان از روز پنجشنبه تاکنون خبر داد و گفت: شاهد افزایش 77 درصدی ورودی هستیم.

صفای ادامه داد: در محدوده شهر رودبار به واسطه توقف خودروها شاهد تراکم هستیم که با کمک نیروهای پلیس راه ترافیک در حال کنترل است.

وی از اعمال محدودیت تردد وسائط نقلیه سنگین از هشت صبح امروز الی 24 امشب خبر داد و خاطرنشان کرد: توقع داریم رانندگان به ویژه مسافرین که قصد خروج از استان را دارند، از عجله و شتاب خودداری کنند و سفر خود را به ساعات پایانی موکول نکنند و در حالت خستگی و خواب آلودگی از رانندگی بپرهیزند.

وی از اعمال محدودیت تردد وسائط نقلیه سنگین از هشت صبح امروز الی 24 امشب خبر داد و خاطرنشان کرد: توقع داریم رانندگان به ویژه مسافرین که قصد خروج از استان را دارند، – از عجله و شتاب خودداری کنند و سفر خود را به ساعات پایانی موکول نکنند و در حالت خستگی و خواب آلودگی از رانندگی بپرهیزند.

رییس پلیس راه گیلان در گفت وگوی خبری گیلان، با بیان اینکه از صبح امروز شاهد خروج تدریجی مسافران از استان هستیم، عنوان کرد: در حال حاضر ترافیک در محورهای خروجی استان به ویژه رشت قزوین در محدوده سراوان به امامزاده هاشم روان است.

سرهنگ جاور صفاری، با بیان اینکه هموطنان از روز پنجشنبه وارد استان گیلان شدند، اظهار کرد: در چهار روز گذشته 300 هزار دستگاه خودرو وارد استان شده است.

توسط ساندرو موناری

ساندرو موناری