سایپا کولاک کرد فروش بدون قرعه کشی

 

شرایط طرح پیش فروش و فروش فوری سایپا شامل ساینا،کوییک،کوییک پلاس،کوییک R،کوییک پلاس و شاهین اعلام شد.

تنها تفاوت سومین دوره مرحله فروش خودرو را باید اخذ استعلام از ستاد مدیریت حمل و نقل و سوخت برای متقاضیان مشمول طرح خودروی فرسوده عنوان کرد.منبع: https://www.ghatreh.com/news/nn64964990/%D8%AB%D8%A8%D8%AA-%D9%86%D8%A7%D9%85-%D9%88-%D9%81%D8%B1%D9%88%D8%B4-%D9%81%D9%88%D8%B1%DB%8C-%D8%B3%D8%A7%DB%8C%D9%BE%D8%A7-%D8%A8%D8%AF%D9%88%D9%86-%D9%82%D8%B1%D8%B9%D9%87-%DA%A9%D8%B4%DB%8C-%D8%A7%D8%B2

◾️ضمناً محدودیت پلاک انتظامی در کلیه روش‌های فروش فوق‌العاده برای تمامی محصولات به غیر از سایناS اجرا نخواهد شد.

ثبت نام پیش فروش سایپا

ثبت نام فروش فوری خودرو‌های سایپا در سومین طرح فروش خودرو که به صورت اینترنتی و از طریق سامانه فروش یکپارچه خودرو و از دیروز آغاز شده است امروز ۱۷ شهریور ۱۴۰۱ نیر ادامه دارد نکته مهم در این مرحله از فروش و ثبت نام خودرو‌های سایپا وجود دارد این است که برخی از محصولات (کوئیک) بدون قرعه کشی به متقاضیان عرضه می‌شود. لازم به ذکر است است که ۵ محصول در بخش فروش فوری به صورت عادی و ویژه مادران دارای دو فرزند و ۶ محصول به صورت پیش فروش (عادی و ویزه جوانی جمعیت) عرضه می‌شود در ادامه متقاضیان جهت اطلاع از جزئیات ثبت نام خودرو‌های سایپا ویژه شهریور ۱۴۰۱، لینک و نحوه ثبت نام خودرو در سامانه فروش یکپارچه خودرو، قیمت خودرو‌های سایپا، مهلت واریز وجه برندگان قرعه کشی سایپا  با راهبرد معاصر همراه باشند.

به گزارش راهبرد معاصر, ثبت نام فروش فوری 5 محصول  سایناS، کوییکS، کوییک پلاس با گیربکس اتوماتیک، کوییکR و کوییکR با گیربکس اتوماتیک سایپا تحت عناوین عادی و قانون حمایت از خانواده و جوانی جمعیت و 6 محصول شاهین، سایناS، کوییکS، کوییک پلاس با گیربکس اتوماتیک، کوییک با گیربکس معمولی و کوییکR با گیربکس معمولی تحت عناوین عادی و قانون حمایت از خانواده و جوانی جمعیت برای از طریق سامانه یکپارچه تخصیص خودرو امرزو 17 شهریور 1401 نیز اجرا خواهد شد. نکته مهم در این طرح این است که، صرفا فروش فوق العاده خودرو ساینا.اس از طریق قرعه کشی عرضه می شود و فروش سایر محصولات اعم از فروش فوق العاده و پیش فروش بدون محدودیت قرعه کشی انجام خواهد شد. همچنین در این طرح فروش محدودیت عدم وجود ثبت نام و صدور فاکتور در فروش فوق العاده انواع خودرو کوییک به 18 ماه و درخودرو ساینا.اس به 24 ماه تغییر یافته است و در خصوص خودرو شاهین محدودیت مذکور وجود ندارد. در ادامه این خبر  در ادامه جزئیات ثبت نام فروش فوری سایپا امروز 17 شهریور 1401 به همراه لینک و نحوه ثبت نام خودرو های سایپا لینک ثبت نام خودرو در سامانه فروش یکپارچه خودرو sale.iranecar.com ؛ نحوه واریز وجه برندگان قرعه کشی سایپا؛ مهلت واریز وجه برندگان سایپا و شرایط ثبت نام خودرو های سایپا برای مادران و… را بخوانید.

ثبت نام فروش فوری سایپا امروز17 شهریور 1401 + محصولات بدون قرعه کشی

امروز 17 شهریور 1401

سایت ثبت نام: sale.iranecar.com

محدودیت: تمامی محدودیت های قبلی اعمال می‌شود

آغاز طرح : از ساعت 14 چهارشنبه 1401/06/16 به مدت 72 ساعت

 

◾️زمان تحویل خودروها، حداکثر ۹۰ روزه می‌‌باشد.

◾️زمان و نحوه ثبت‌نام: از ساعت ۱۴ روز چهارشنبه ۱۶ شهریورماه ۱۴۰۱ و از طریق سامانه یکپارچه تخصیص خودرو به نشانی اینترنتی

◾️طرح پیش‌فروش یکساله تحت عناوین عادی و قانون حمایت از خانواده و جوانی جمعیت برای ۶ محصول شاهین، سایناS، کوییکS، کوییک پلاس با گیربکس اتوماتیک، کوییک با گیربکس معمولی و کوییکR با گیربکس معمولی از طریق سامانه یکپارچه تخصیص خودرو، اجرا خواهد شد.

به اطلاع عموم متقاضیان محترم و نمایندگی های مجاز میرساند شرایط فروش فوق العاده (قرعه کشی) برخی از محصولات شرکت سایپا به شرح ذیل اعلام می گردد. متقاضیانی که در قرعه کشی های قبلی خودروسازان انتخاب نشده اند، میتوانند در این طرح با شرایط ذیل ثبت نام نمایند.

 

◾️زمان و نحوه ثبت‌نام: از ساعت ۱۴ روز چهارشنبه ۱۶ شهریورماه ۱۴۰۱ و از طریق سامانه یکپارچه تخصیص خودرو به نشانی اینترنتی .

مهلت ثبت نام فروش فوری سایپا شهریور 1401

◾️محدودیت عدم وجود ثبت‌نام و صدور فاکتور در فروش فوق‌العاده انواع خودرو کوییک به ۱۸ ماه و در رابطه با خودرو سایناS به ۲۴ ماه تغییر یافته است.

◾️محدودیتی در خصوص عدم وجود ثبت‌نام و صدور فاکتور در پیش‌فروش یکساله خودرو شاهین وجود ندارد.

◾️طرح فروش فوق‌العاده تحت عناوین عادی و قانون حمایت از خانواده و جوانی جمعیت برای ۵ محصول سایناS، کوییکS، کوییک پلاس با گیربکس اتوماتیک، کوییکR و کوییکR با گیربکس اتوماتیک از طریق سامانه یکپارچه تخصیص خودرو، اجرا خواهد شد.

بنابر اعلام سخنگوی وزارت صنعت در سومین دوره قرعه کشی یک پارچه نزدیک به 60 هزار خودرو عرضه می شود که 50 درصد ظرفیت قرعه کشی به طرح جوانی و 20 درصد ظرفیت به خودروهای فرسوده اختصاص پیدا کرده است.

سایپا

 

سایپا

◾️زمان تحویل خودروها مطابق جداول فوق در (هفته چهارم) ماه‌های ذکر شده می‌باشد.

توسط ساندرو موناری

ساندرو موناری