درخشش اف ایکس الکتریک و دو دیفرانسیل جدید فینیکس در نمایشگاه شیراز

اولین نمایشگاه خودرو در سال 1403 در شیراز برگزار شد و برندها و شرکت ها با محصولات جدید در این شهر حضور داشتند که با استقبال چشمگیر علاقه مندان و بازدیدکنندگان مواجه شد. مثل همیشه، Phoenix و Phoenix NEV دو خودروی جدید جذاب را در این نمایشگاه به نمایش گذاشتند.

اولین خودروی الکتریکی فینیکس نوادا

خودروی برقی FX با طراحی جذاب و مدرن در مرکز غرفه Phoenix NEV در مقابل دیدگان بینندگان قرار گرفت و در کنار این خودرو نیز تیگو 8 پرو پلاگین هیبریدی و تیگو 7 پرو پلاگین هیبریدی قرار گرفتند. . علاقه مندان به محیط زیست و فناوری های نوین و تجدیدپذیر.

خودروی برقی FX سومین خودروی نوآورانه فینیکس NEV است که به صورت تمام برقی در بازار ایران عرضه می‌شود که انقلابی در صنعت حمل‌ونقل کشورمان محسوب می‌شود و علاقه زیاد بازدیدکنندگان به این خودرو خواهد بود گواهی بر قابلیت های فوق العاده این خودرو در آینده است.

پرفروش ترین خودروی دو چرخ متحرک بازار

به عنوان یک شگفتی، برند فونیکس نسخه جدیدی از پرفروش ترین تیگو 7 خود را برای بازدیدکنندگان آماده کرده است که مطمئنا با استقبال خوبی روبرو خواهد شد. تیگو 7 پرو مکس با دو سیستم دیفرانسیل بزرگترین سورپرایز این برند برای علاقه مندان به این خودروی کراس اوور جذاب بود که در ادامه پیشرفت های مستمر این خودرو بود و شاهد یک جهش تکنولوژیک در این خودرو هستیم.

به این ترتیب تیگو 7 پرو مکس دومین محصول دو چرخ متحرک فونیکس پس از تیگو 8 پرو مکس خواهد بود که نشان می دهد این برند تا کجا پیش رفته است و قطعا این خودرو پرفروش ترین محصول قبلی محسوب می شود.

حاضران در غرفه ققنوس شاهد دومین رونمایی عمومی از آریزو 8 با روکشی جذاب و زیبا بودند که لوکس ترین سدان مونتاژی کشورمان به شمار می رود و واکنش های بسیار مثبتی درباره ورود این خودرو به بازارها وجود دارد.

شلوغ ترین غرفه نمایشگاهی شیراز

استقبال چشمگیر علاقه مندان به صنعت خودرو از غرفه فونیکس به دلیل حضور خودروهایی همچون آریزو 8، تیگو 8 پرو مکس IA، تیگو 7 پرو مکس، اف ایکس پریمیوم، آریزو 6. GT از نکات بارز این نمایشگاه بود. علاوه بر خودروی برقی FX و خودروی هیبریدی تیگو 8 پرو و ​​خودروی هیبریدی تیگو 7 پرو در غرفه Phoenix NEV نشان از محبوبیت زیاد این برند در بین مصرف کنندگان دارد.

فینیکس و فینیکس NEV با بیش از 90 نماینده فروش و شبکه گسترده پس از فروش در سراسر کشور به عنوان بزرگترین تولید کننده خودروهای سواری و SUV کشور، پذیرای کلیه علاقمندان و مشتریان جهت ارائه اطلاعات کامل و برگزاری جلسه می باشد. تست درایو قبل از خرید تضمین شده است. برندهای Phoenix و Phoenix NEV در تمامی مراحل فروش از مرحله ثبت نام تا گارانتی 5 تا 7 ساله محصول در سراسر کشور، در سفرها و سفرهای درون شهری برای پاسخگویی به سوالات و رفع مشکلات و ارائه تعریفی جدید با مصرف کنندگان حضور دارند. از تعامل با مشتریان

فونیکس با محصولات لوکس و پر انتخاب خود وعده می دهد که قدرت و سرعت همراه با آرامش و امنیت را در جاده ها به ارمغان می آورد و در عین حال با تقویت فعالیت های برند Phoenix NEV که خودروهای تمیز، قدرتمندتر و پایدارتری را به علاقه مندان خود ارائه می دهد، نوید یک خودروی قابل توجه را می دهد. تحول در حوزه حمل و نقل و ارتباطات صنعت خودروسازی است و علاقه مندان به این صنعت برای آینده نگاهی مثبت خواهند داشت.

منبع: https://www.donyayekhodro.com/news/249619/%D8%AF%D8%B1%D8%AE%D8%B4%D8%B4-%D8%A7%D9%81-%D8%A7%DB%8C%DA%A9%D8%B3-%D8%A8%D8%B1%D9%82%DB%8C-%D9%88-%D8%AF%D9%88-%D8%AF%DB%8C%D9%81%D8%B1%D8%A7%D9%86%D8%B3%DB%8C%D9%84-%D8%AC%D8%AF%DB%8C%D8%AF-%D9%81%D9%88%D9%86%DB%8C%DA%A9%D8%B3-%D8%AF%D8%B1-%D9%86%D9%85%D8%A7%DB%8C%D8%B4%DA%AF%D8%A7%D9%87-%D8%B4%DB%8C%D8%B1%D8%A7%D8%B2

توسط ساندرو موناری

ساندرو موناری