جزئیات خرید خودرو از بورس کالا

۴- همه افراد امکان ثبت سفارش ندارند و فرد متقاضی باید حداقل ۱۸ سال سن داشته باشد.

ظرفیت عرضه خودروهای ارائه شده در بورس چقدر است؟

تعداد خودروهایی که هر بار در بورس کالا عرضه می‌شود،‌متفاوت است. امروز ۱۶۰۰ دستگاه پژو ۲۰۷ و ۵۰۰ دستگاه تارا در بورس کالا عرضه می‌شود.
همچنین قرار است از بازه ۲۱ تا ۲۳ آذر ماه ۴۸۶ دستگاه فیدلیتی ۷ نفره سفید و مشکی، ۲۱۴ دستگاه دیگنیتی و ۱۰۶ دستگاه دیگنیتی پرستیژ روی تابلوی بورس برود.


منبع: https://www.ghatreh.com/news/nn65949317/%D8%AC%D8%B2%DB%8C%DB%8C%D8%A7%D8%AA-%D8%AE%D8%B1%DB%8C%D8%AF-%D8%AE%D9%88%D8%AF%D8%B1%D9%88-%D8%A7%D8%B2-%D8%A8%D9%88%D8%B1%D8%B3-%DA%A9%D8%A7%D9%84%D8%A7

قیمت بورس و بازار تارا و پژو ۲۰۷

قیمت پژو ۲۰۷ اتوماتیک سقف شیشه‌ای هم در حالی در بازار آزاد ۶۱۳ میلیون تومان عنوان شده که قیمت پایه آن در بورس تنها ۴۰۴ میلیون تومان است.
قیمت پایه بورسی پژو ۲۰۷ دستی هم ۲۹۱ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان است اما قیمت آن در بازار آزاد ۴۱۰میلیون تومان است. این گروه از امروز صبح می‌توانند برای خرید این چند مدل خودرو به بورس کالا مراجعه کنند.

قیمت بورس و بازار دیگنیتی و فیدلیتی

خودرو فیدلیتی قرار است ۲۱ آذر روی تابلو بیاید، اما خریداران این خودرو باید تا ساعت ۱۷ روز یکشنبه ۲۰ آذر ثبت سفارش خود را انجام دهند.

۲-  افرادی که در عرضه‌های قبلی موفق به خرید خودرو سواری از بورس کالا شده‌اند، دیگر امکان ثبت سفارش ندارند.

قیمت پایه تارا اتوماتیک هم ۳۷۶ میلیون تومان است اما همین خودرو در بازار آزاد ۶۰۰ میلیون تومان عرضه می‌شود.

متقاضیان خرید دیگنیتی و فیدلیتی هم در بازه ۲۱ تا ۲۳ آذر ماه می‌توانند برای خرید این دو خودرو از بورس کالا اقدام کنند. اما درباره خریداران دو خودروی دیگنیتی و فیدلیتی شرایط کمی متفاوت است.

به گزارش وانانیوز، 

قیمت پایه بورس تارا دستی ۳۰۹ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان است. این در حالی است که قیمت تارا در بازار ۴۳۵ میلیون تومان گزارش شده است.

آنگونه که در اخبار آمده قرار است خودروهای تارا، پژو ۲۰۷، دیگنیتی و فیدلیتی از ۱۹ تا ۲۳ آذر ماه در بورس کالا عرضه شوند.

این زمان برای خودرو دیگنیتی که قرار است ۲۲ آذر عرضه شود ساعت ۱۷ روز دوشنبه ۲۱ آذر و دیگنیتی پرستیژ که قرار است ۲۳ آذر روی تابلو معاملات برود ساعت ۱۷ روز سه شنبه ۲۲ آذر اعلام شده است.

شرایط ثبت‌نام و جزئیات خرید خودرو از بورس

۳-هر کد بورسی فقط می‌تواند برای یک خودرو ثبت سفارش انجام دهد.

امروز ۱۹ آذر ماه زمان عرضه تارا دستی، تارا اتوماتیک، پژو ۲۰۷ سقف شیشه‌ای اتوماتیک و پژو ۲۰۷ اتوماتیک است.

۱- میزان پیش پرداخت برای تمامی خودروهای عرضه شده ۲۵ درصد است.

این مساله درباره خریداران خودروی دیگنیتی و دیگنیتی پرستیژ هم صادق است. یعنی اگرچه عرضه این دو خودرو به ترتیب ۲۲ و ۲۳ آذر انجام شود،‌اما خریداران باید تا ساعت ۱۷ روز قبل ثبت سفارش خود را انجام دهند.

توسط ساندرو موناری

ساندرو موناری