بازیکنان عربستان «رولس رویس» گرفتند؟

پیروزی عربستان برابر آرژانتین با یک اتفاق بد برای این تیم نیز همراه بود و آن مصدومیت شدید ستاره تیم یاسر الشهرانی بود که به واسطه آن بازی‌های بعدی را از دست داد.

تیم ملی عربستان سعودی در اولین بازی خود، لیونل مسی و یارانش را با زدن دو گل در عرض پنج دقیقه گل خورده را جبران کردند و شگفتی دور نخست مسابقات را رقم زدند. بعد از این اتفاق خبرها و شایعات مختلفی درباره پاداش گرفتن ملی‌پوشان عربستان بابت پیروزی تاریخی‌شان منتشر شد که یکی از آنها اهدای خودروی لوکس و گران‌قیمت رولس رویس به هر یک از بازیکنان تیم بود.

یاسر المسحل در این باره به نشریه مارکا گفت: نه، این خبر صحت ندارد. برای بازیکنان تیم ملی عربستان افتخاری است که نمایندگان مردم کشورشان در زمین فوتبال باشند. برای آنها بازی به‌عنوان اعضای تیم ملی در یک بازی تاریخی، مایه مباهات و خوشبختی است. شایعاتی که (درباره پاداش نجومی به بازیکنان) منتشر شده‌اند هم بی‌اساس هستند. مسلماً آنها بابت این پیروزی پاداش گرفتند، اما پاداشی معمولی. ما برای پاداش دادن قواعد و مقرراتی داریم. ضمن اینکه آنها برای پاداش گرفتن بازی نمی‌کنند، آنها برای کشورشان بازی می‌کنند، برای درخشان کردن سابقه خودشان. بسیاری از آنها به واسطه پیروزی برابر آرژانتین حالا شناخته‌شده هستند.

المسحل درباره وضعیت الشهرانی هم گفت: خدا را شکر، حال الشهرانی خوب است. او دچار چندین مصدومیت شدید شده بود و فقط از ناحیه صورت نبود که آسیب دید، اما خوشبختانه حالش خوب است. سه عمل جراحی روی او انجام شد، اما اکنون دوره نقاهتش در منزل به خوبی طی می‌شود


منبع: https://www.ghatreh.com/news/nn65998157/%D8%A8%D8%A7%D8%B2%DB%8C%DA%A9%D9%86%D8%A7%D9%86-%D8%B9%D8%B1%D8%A8%D8%B3%D8%AA%D8%A7%D9%86-%C2%AB%D8%B1%D9%88%D9%84%D8%B3-%D8%B1%D9%88%DB%8C%D8%B3%C2%BB-%DA%AF%D8%B1%D9%81%D8%AA%D9%86%D8%AF%D8%9F

همشهری آنلاین: یاسر المسحل رئیس فدراسیون فوتبال عربستان سعودی در گفت‌وگو با نشریه مارکای اسپانیا خبر اهدای خودروی رولس رویس به هر یک از بازیکنان تیم ملی این کشور برای قدردانی از آنها پس از پیروزی ۲ بر یک‌شان مقابل آرژانتین در دور اول مرحله گروهی جام جهانی ۲۰۲۲ قطر را تکذیب کرد.

توسط ساندرو موناری

ساندرو موناری