بازار خودرو بی تفاوت شد +جدول قیمت

پژو ۴۰۵ در نسخه بنزینی بدون تغییر ۲۹۳ میلیون قیمت خورد. این خودرو در نسخه دوگانه سوز هم بدون تغییر بود و  قیمت ۳۰۸ میلیون تومانی به ثبت رساند.

پژو پارس LX مدل ۱۴۰۱ بدون تغییر ۳۷۴ میلیون تومان معامله شد. این خودرو در مدل ۱۴۰۱ و با موتور XU7، هم تغییری در قیمتش نداشت و ۳۱۵ میلیون تومان معامله می شود.

در حالی که بازارهای مختلف طی یک هفته گذشته نسبت به اخبار برجامی واکنش نشان دادند اما بازار خودرو بی تفاوت نسبت به این اخبار یخ زده است و با وجود آنکه انتظار می رفت قیمت ها با اخبار مثبت برجامی روند نزولی در پیش بگیرند اما همچنان اغلب خودروهای پرفروش بازار بدون تغییر قیمت معامله می شوند. در این میان صحبت های رییس کمیسیون اصل ۹۰ مجلس نگرانی ها در خصوص لغو واردات را افزایش داد.  حالا باید دید برجام و واردات خودرو چه زمانی یخ بازار خودرو را آب می کند و یا اصلاً بازار خودرو روند نزولی در پیش می گیرد؟

رانا پلاس بدون تغییر ۳۰۰  میلیون تومان معامله می شود. این خودرو در نسخه با سقف شیشه ای هم بدون تغییر بود و ۳۳۰ میلیون تومان قیمت خورد.

تارا اتوماتیک هم تغییری در قیمت خود نداشت ۵۹۰ میلیون تومان معامله می شود. نسخه دنده ای هم بدون تغییر ۴۵۵ میلیون تومان معامله می شود.

پژو ۲۰۶ تیپ دو بدون تغییر  ۲۹۹ میلیون تومان معامله شد. ۲۰۶ تیپ ۵ فول هم در مدل  ۱۳۹۹ برخلاف افزایش دیروز تغییری نداشت و ۳۶۵ میلیون تومان قیمت خورد.

پژو ۲۰۷ دنده‌ای سقف پانوراما بدون تغییر قیمت ۴۰۷ میلیون تومان معامله می شود. نسخه اتوماتیک با سقف شیشه ای و در مدل ۱۴۰۰، هم بدون تغییر قیمت بود و ۶۲۵  میلیون تومان معامله شد. نسخه دنده ای با سقف فلزی و مدل ۱۴۰۱ هم بدون تغییر در قیمت بود و در بازار ۴۰۰ میلیون تومان معامله می شود.

 


منبع: https://www.ghatreh.com/news/nn64690079/%D8%A8%D8%A7%D8%B2%D8%A7%D8%B1-%D8%AE%D9%88%D8%AF%D8%B1%D9%88-%D8%A8%DB%8C-%D8%AA%D9%81%D8%A7%D9%88%D8%AA-%D8%B4%D8%AF-%2B%D8%AC%D8%AF%D9%88%D9%84-%D9%82%DB%8C%D9%85%D8%AA

پارس ELX-TU5، خودروی جدید ایران خودرو بدون تغییر در بازار ۴۲۳ میلیون تومان قیمت خورد.

سمند LX  در مدل ۱۴۰۱ بدون تغییر ۳۱۰ میلیون تومان قیمت خورد. این خودرو با موتور  EF7 تغییری نداشت و ۳۳۲ میلیون تومان معامله شد.

پژو ۲۰۰۸ بدون تغییر  ۱ میلیارد و ۴۱۰ میلیون تومان معامله شد.

بازار خودرو بی تفاوت شد  +جدول قیمت

دنا معمولی مدل ۱۴۰۱ بدون تغییر ۴۰۳ میلیون تومان قیمت خورد. این خودرو در نسخه توربو اتوماتیک هم بدون تغییر بود و در بازار ۵۰۵ میلیون تومان معامله می شود.

توسط ساندرو موناری

ساندرو موناری