آخرین قیمت خودروهای داخلی +جدول

آخرین قیمت خودروهای داخلی

خودرو‌های تیبا نیز از افزایش قیمت‌ها در این مدت در امان نماندند به طوری که تیبا ۲ مدل ۱۴۰۱ از ۲۴۵ میلیون تومان در روز گذشته امروز به ۲۵۰ میلیون تومان رسیده‌ است و مدل ۱۴۰۰ این خودرو نیز از ۲۳۵ میلیون تومان در روز گذشته امروز به ۲۳۸ میلیون تومان رسیده‌ است.

اقتصاد۲۴- بررسی نوسانات قیمتی در بازار خودرو حاکی از آن است که خودرو‌ها در ۲۴ ساعت گذشته گران شدند به طوری که پراید ۱۳۱ از ۲۰۸ میلیون تومان در روز گذشته امروز به ۲۱۲ میلیون تومان رسیده‌است و مدل ۱۵۱ سال ۱۴۰۱ آن نیز از ۲۰۹ میلیون تومان در روز گذشته امروز به ۲۱۲ میلیون تومان رسیده‌است و مدل ۱۴۰۰ این خودرو نیز از ۱۹۸ میلیون تومان در روز گذشته امروز به ۲۰۲ میلیون تومان رسیده‌است.

پژو ۲۰۰۸ مدل ۱۳۹۸ نیز از یک میلیارد و ۵۷۰ میلیون تومان در روز گذشته امروز به یک میلیارد و ۶۰۰ میلیون تومان رسیده‌است و مدل ۱۳۹۹ آن نیز در ۲۴ ساعت گذشته ۵۰ میلیون تومان گران شده‌است و یک میلیارد و ۷۰۰ میلیون تومان رسیده‌ است.


آخرین قیمت خودروهای داخلی

بیشتر بخوانید: پیش‌بینی قیمت خودرو در روزهای آینده


خودرو‌های پژو نیز در این مدت گران شدند به طوری که پژو ۲۰۶ تیپ ۲ مدل ۱۴۰۰ از ۳۶۰ میلیون تومان در روز گذشته امروز به ۳۶۵ میلیون تومان رسیده‌ است و مدل ۱۴۰۱ آن نیز از ۳۷۵ میلیون تومان در روز گذشته امروز به ۳۸۰ میلیون تومان رسیده‌ است.

قیمت روز خودرو در جدول زیر آمده‌است:

منبع: خبر آنلاین


منبع: https://www.ghatreh.com/news/nn66018107/%D8%A2%D8%AE%D8%B1%DB%8C%D9%86-%D9%82%DB%8C%D9%85%D8%AA-%D8%AE%D9%88%D8%AF%D8%B1%D9%88%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D8%AF%D8%A7%D8%AE%D9%84%DB%8C-%2B%D8%AC%D8%AF%D9%88%D9%84

توسط ساندرو موناری

ساندرو موناری